OVO TI JE ZA DUBAI: / Murray održao lekciju Ćoriću, nema više Hrvata u Bercyju

Image

Mladi hrvatski tenisač Borna Ćorić oprostio se od Masters ATP turnira u pariškom Bercyu. U 2. kolu uvjerljivo je slavio treći tenisač svijeta, Britanac Andy Murray s 6:1, 6:2.

4.11.2015.
16:24
PIXSELL, Slavko Midžor
VOYO logo

Ćorić nije imao šanse protiv vrlo raspoloženog Murraya, koji se nametnuo od samog početka i lako došao do pobjede. Ćorićev servis "pao" je već u drugom gemu meča, a dobitak prvog seta Škot je potvrdio breakom za 5:1. Na početku drugog seta Ćorić je uspio parirati trećem "reketu" svijeta sve do rezultata 2:2, kada Murray još jednom oduzima Ćorićev servis i za sat vremena riješio pitanje pobjednika.

Murray uzvratio za poraz u Dubaiju

Murray je tako uzvratio Ćoriću za neugodan poraz (6:1, 6:3) početkom godine u Dubaiju, a 2013. godine su igrali i u Davis Cupu u Umagu, kada je također slavio Murray. Ćorić je u Parizu u 1. kolu pobijedio Španjolca Fernanda Verdasca, čime je prekinuo niz od tri uzastopna poraza u prvim kolima turnira.