KAPA DO PODA, MOMCI / Hrvatska po treći put u povijesti osvojila Svjetsko prvenstvo u rukometu na pijesku

Image

Ovo je 30. medalja za bogatu kolekciju hrvatskog rukometa na pijesku

26.6.2022.
20:54
CRO Beach Handball/Instagram
VOYO logo

Hrvatska muška seniorska reprezentacija u rukometu na pijesku osvojila je naslov svjetskog prvaka na SP u Heraklionu.

Image
KATALONCI OBRANILI NASLOV /

Cindrić slavi, Karačić tuguje: Barcelona nakon neviđenog trilera srušila Kilece i popela se na krov Europe

Image

U finalnoj utakmici Hrvatska je bila bolja od Danske rezultatom 2-0 (24-22, 21-18) u setovima i tako osigurala treći naslov svjetskih prvaka te 30. medalju za bogatu kolekciju hrvatskog rukometa na pijesku.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nakon šest dana natjecanja i devet pobjeda u devet odigranih utakmica, Lucian Bura proglašen je najboljim desnim krilom te najboljim strijelcem prvenstva.