RASPORED DO KRAJA / Dinamo će prvi put iduće kolo dočekati na vrhu HNL-a: Hoće li ga ispustiti do kraja sezone?

Image

Rijeka je ovim porazom prepustila vrh ljestvice Dinamu koji ima bod više od riječkog sastava (72-71)

28.4.2024.
21:33
Sanjin Strukic/PIXSELL
VOYO logo

U posljednjem susretu 32. kola HNL-a nogometaši Lokomotive su kao domaćini u Kranjčevićevoj ulici svladali Rijeku 3-1 (2-0) te će iduće kolo na vrhu ljestvice, po prvi puta u sezoni, dočekati Dinamo.

Image
BAŠ SU NASMIJALI /

Zanima nas samo što će im žene reći: Hit transparent osvanuo u Kranjčevićevoj

Image

Lokomotiva je dva pogotka postigla krajem prvog dijela, strijelci su bili Robert Mudražija u 37. i Marin Šotiček u 43. minuti. Na samom kraju, u 96. minuti, Šotiček se drugi put na ogledu upisao u strijelce. Jedini gol za Rijeku je dao Jorge Obregon u 67. minuti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Rijeka je ovim porazom prepustila vrh ljestvice Dinamu koji ima bod više od riječkog sastava (72-71). Takvo je stanje prije velikog derbija iduće nedjelje na Rujevici između dvije vodeće momčadi lige.