Moglo je to i uvjerljivije / Niko Kovač i Bayern teško do prolaza u kupu, namučio ih niželigaš Rodinghausen

Image

Nervozu je u redove Bavaraca unio Linus Meyer koji je rezultat smanjio na 2:1 u 49. minuti

31.10.2018.
8:27
AP Images
VOYO logo

Bivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Niko Kovač i njegov Bayern u njemačkom su kupu u utorak navečer minimalnom pobjedom protiv regionalnog niželigaša Rodinghausena izborili prolaz.

Kovačev sastav bio je oslabljen zbog ozljeda i na teren je Niko izveo najbolje što je imao. Bayern je brzo došao u vodstvo preko Sandra Wagnera i Thomasa Mullera, imali su i jedanaesterac, no nije uspio zabiti Renato Sanches.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nervozu je u redove Bavaraca unio Linus Meyer, koji je rezultat smanjio na 2:1 u 49. minuti, da bi na kraju utakmica završila tim rezultatom. Ako se vodimo onom starom izrekom da se "pobjedi ne gleda u zube", onda možemo zaključiti da je kriza u Bayernu završila, a dokaz su četiri pobjede u nizu.