NESTVARNE SCENE U BEOGRADU: / Grom pogodio kultnu dvoranu i prekinuo najveći srpski derbi, Zvezda uz nevjerojatan sudački previd osvojila naslov

Image

Nestalo je svjetla u jednom dijelu dvorane da bi onda počelo prokišnjavati

17.6.2019.
20:48
Srdjan Ilic/PIXSELL
VOYO logo

Crvena zvezda i dalje je košarkaški vladar Srbije. Crveno-bijeli slavili su u četvrtoj utakmici finala sa 76:75 kao gosti protiv Partizana i s ukupnih 3-1 obranili naslov.

I u ovoj se utakmici, koju je polaganjem sa sirenom odlučio Billy Baron (nesvirani koraci), svašta događalo, ali ono što se dogodilo u 31. minuti, ne viđamo svaki dan.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Peti u nizu

Naime, na početku posljednje četvrtine uslijed velikog nevremena grom je pogodio dvoranu Aleksandar Nikolić, poznatiju kao Pionir, nestalo je svjetla u jednom dijelu dvorane da bi onda počelo prokišnjavati. Prekid je trajao pola sata i sve se nekako uspjelo završiti.

Za Zvezdu je ovo 20. naslov prvaka u povijesti i čak peti uzastopni.

Inače, bila je ovo posljednja domaća Partizanova utakmica u Pioniru (do neke sljedeće prilike) budući da je dobio na korištenje Štark arenu.