ZADAR NA SVOM PARKETU IZGUBIO OD PARTIZANA / Beograđani se odlijepili u drugoj četvrtini i zadržali prednost do kraja, Zadrani bili jako bizu, ali nisu uspjeli preokrenuti

Image

Domagoj Vuković sa 16 i Antonio Jordano sa 15 poena bili su najefikasniji igrači Zadra

27.9.2021.
22:27
Marko Dimic/PIXSELL
VOYO logo

U susretu 1. kola regionalne košarkaške ABA lige Zadar je u ponedjeljak u uzbudljivoj završnici na domaćem terenu izgubio od beogradskog Partizana sa 73-78.

Image
DRASTIČNA ODLUKA /

Bivši hrvatski izbornik izgubio prvu utakmicu u novom klubu i odmah dao otkaz: 'Dajem ostavku, imao sam tahikardiju'

Image

Nakon izjednačene prve četvrtine, gosti iz Beograda su pojačali ritam i u jednom trenutku su ima 11 koševa prednosti u drugoj dionici. Partizan je držao prednost i u trećoj četvrtini, ali ona nije prelazila 10 koševa razlike.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U zadnjoj dionici Zadar je stalno bio blizu, držao je  priključak, nekoliko puta došao je na minus jedan, posljednji puta dvije minute prije kraja. No, nije imao snage za potpuni preokret.

Kod Zadra najbolji su bili Domagoj Vuković sa 16 i Antonio Jordano sa 15 poena, a momčad Partizana predvodili su Amerikanci Dallas Moore i KevinPunter sa po 14 koševa.